FARKIMIZ
SEKTÖREL TECRÜBENİN akademik eğitimle buluşmasından doğan Global Kariyer; kişilere ve kurumlara özel kariyer planları sunar. Firmaların ve kendini geliştirmek isteyen bireylerin en önemli paydaşlarından biridir. 
 
FARK YARATAN EĞİTMEN KADROSU; Global Kariyer 2010 yılından bu yana, yürütmekte olduğu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslararası piyasalarda faaliyet gösteren iş dünyamıza eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektörün önde gelen firmalarında çalışmış ve çalışmakta olan eğitmen kadrosuyla en etkili partner kimliği taşımaktadır.
 
ÜNİVERSİTELERLE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ; Ege Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi ile akademik iş birliği içerisinde olan kurumumuz, bugüne kadar 5000’den fazla kişiye ve 100’ün üzerinde firmaya hizmet vermiştir. 
 
BAKANLIK ONAYI VE KOSGEB DESTEKLERİ; Milli Eğitim Bakanlığı onayıyla verdiğimiz eğitimlerimizin tümünden KOSGEB desteğiyle faydalanabilirsiniz.  Eğitim danışmanlarımız ve KOSGEB danışmanınızdan KOSGEB destekli eğitimlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.