Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu İzmir ve Ankara, 

Muhasebe ve finans hiç bir zaman iş hayatında önemini yitirmeyecek ender sektörlerdendir. Hangi sektörde çalışmak isterseniz isteyin muhasebe bilgisi her zaman size artı değer katacaktır.

Sizlere iş hayatında aranan, vazgeçilmez olan bir çalışana dönüşme fırsatı sunuyoruz.

Global Kariyer olarak biz; sektörün ihtiyaçlarını sizler için analiz ediyor, temel bilgisayar prensipleriyle birlikte teoriyi pratikle bütünleştirecek paket muhasebe programları bilgisi sunuyoruz.

Eğitim sonunda katılımcılarımız MEB Onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası alacaklardır. 

Netsis Entegre 9.0 (Son versiyon) ve Luca Paket Muhasebe Programlarını, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe ile Finans Uygulamalarını Mali Müşavir ve Muhasebe Uzmanlarından öğreneceğiniz eğitimimizin detayları: 

Eğitim Süresi: 72 Ders Saati 

Eğitimimizin uzaktan ve canlı versiyonu için lütfen tıklayınız
 

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimimizin içeriği;

Modül 1 : Ön ve Genel Muhasebe

 • Muhasebe ve işletme nedir?
 • Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu kapsamında Ticari Belgeler
 • 1. ve 2. sınıf işletmelerin Tek Düzen Hesap planına göre yevmiye kayıtları
 • Dönem sonu kapanış işlemleri
 • Fatura, Serbest Meslek makbuzu gibi ticari belgeler üzerinden uygulamalı Netsis üzerinden işleyiş
 • 4857 sayılı iş kanunu bordrolama
 • Sgk,Vergi dairesi yazışma örnekleri
 • Ticaret Sicil uygulamaları
 • Vergi Usul Kanunu cezaları
 • Form BABS,Muhtasar beyanname,Katma Değer Vergisi Beyannamesi hazırlama
 • İnsan Kaynakları: Şirket Tanımlama, Parametreler, Pauntaj, Bordrolama, Raporlar

Modül 2 : Finans Uygulamaları

 • Bilanço ve Gelir tablosu hesaplarına genel bakış 
 • Raporlama açısından özellikli hesaplar 
 • Mali Tablolar 
 • Bilanço Terimleri 
 • Bilanço : Varlıklar, Borçlar, 
 • Bilanço Denkliği, İşletme Sermayesi 
 • Gelir Tablosu Terimleri 
 • Gelir Tablosu  
 1. Kar/Zarar 
 2. Nakit akım Tablosu: Nasıl Hazırlanır, Kaynaklar/Kullanımlar 
 • Brüt/Net İşletme Sermayesi 
 1. İşletme Sermayesinin Tespiti 
 2. Faaliyet Döngüsü 

UYGULAMA BÖLÜMÜ

İzmir Şube:

NETSİS ENTEGRE 9.0 (en son versiyon) ve LUCA Muhasebe Programları üzerinde yapılan ön muhasebe işlemlerinin yevmiye kayıtlarının Entegrasyon modülü aracılığı ile oluşturulması.

Ankara Şube:

NETSİS, LOGO, LUCA VE ZİRVE Muhasebe Programları üzerinde yapılan ön muhasebe işlemlerinin yevmiye kayıtlarının oluşturulması.

Global Kariyer Bilgisayarlı Muhasebe Kursları'na Ön Kayıt için formu doldurabilirsiniz, ya da 444 37 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bilgisayar destekli muhasebe ile temel ve ileri düzey muhasebe ve finans eğitimi.

İzmir (Merkez)
Başlangıç Tarihi Egitim Günleri Egitim Saatleri
3 Mayıs 2021 Pazartesi,Salı 10:00 - 13:00
17 Mayıs 2021 Pazartesi,Çarşamba 18:00 - 20:15
Öğrenci Adı Görüş
Rüya TOPALOĞLU

“Global Kariyer’i internet araştırmam sonucu buldum. Dış Ticaret ve Bilgisayarlı Muhasebe alanında eğitim almak istediğim sıkı araştırmadaydım. Sonunda kurslara başladım ve bu eğitim kurumu ile tanıştığım için çok mutluyum. Özellikle kurs hocalarımız çok eğitimli. Öğretici dille bizlere çok güzel ve akılda kalıcı şekilde eğitim vermeleri çok hoşuma gitti. Sıkılmadan eğlenerek öğrendik. Buna ilave olarak kurumun çalışanları çok sevimli, güler yüzlü, pozitif arkadaşlar. Global Kariyer Eğitim Kurumuyla tanıştığım için çok mutluyum. Tüm çalışanlara ve hocalarımıza teşekkür ederim. Saygılarımla”

Burçin ÖZOĞUZTAN

 ''Hayat boyu eğitim'' diyen kişilerden biri olarak; yaptığım iş gereği eğitim ihtiyacı duyduğumda; daha önceki çalışma hayatımdan tanıdığım Yıldırım Hoca'nın Global Kariyer ‘de eğitmen olduğunu bildiğimden fazla bir yer araştırmadan kendimi Global Kariyer ‘de buldum. Daha önceden de yine aynı kişi vasıtasıyla Global'e bir öğrenci yollamıştım. Eğitim sonrası ondan da güzel değerlendirmeler alınca ve de Yıldırım Hoca bu kurumda eğitmense doğru yerdeyim dedim kendi kendime. İsabetli de karar almışım. Daha çok yeni bu kurumda Bilgisayarlı Muhasebe-Netsis eğitimimi tamamladım. Çalıştığım sektörün farklı bir sektör olması nedeniyle, kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladığım özel sorulara ama ders aralarında, ama özel sohbetler arasında cevap vermekten imtina etmeyen İnanç Hocam ‘a şükran ve sevgi borçluyum. 

Kurumlar bir bütün olarak varlığını sürdürüyor pek tabii ki....Güler yüzlü ve sıcakkanlı satış temsilcisi arkadaşlara pek tabii ki güzeller güzeli Pelin'e değinmeden edemeyeceğim. 
Ben bu kurumda sadece eğitim aldığımı düşünmüyorum. Gerek Global Kariyer kadrosu gerek hocam ve gerekse sınıf arkadaşlarım olarak bir çok dost ve kardeş edindim aynı zamanda. Elbet yaşadığımız sürece, bir yerlerde tekrar yollarımız kesişecektir diye düşünüyorum.
Ne demişler: ''BANA BİR HARF ÖĞRETENİN KIRK YIL KÖLESİ OLAYIM''
 
Herkese selam olsun ve sağlıkla kalın."
Hatice ÖZYİĞİT

“Benim için çok faydalı olduğuna inanıyorum. Eğitmenimizden çok çok memnunum. Anlattığından anlıyor, ilk defa gördüğüm konuları bile kolaylıkla yapıyorum. Birkaç arkadaşıma da önerdim. Umarım onlar da benim gibi memnun kalır.”

Şeyma BURULDAY

“Eğitime başlamadn önce aklımda hep “Acaba?” sorusu vardı. Eğitim başlayıp sınıf ve ders ortamına katılıp alıştıkça doğru karar verdiğimi gördüm ve eğitimden çok memnun kaldım. Eğitmenime ve kurumunuza teşekkür ederim.”

Cem KARSAL

“Eğitimin kalitesi, eğitimcilerin kalitesi, eğitim için uygun ortam ve eğitim danışmanlarının güler yüzlülüğü tartışılmaz ölçüde. Kendi alanında lider. Teşekkürler Global Kariyer…”

Şahin SALBAŞ

“Kariyerine yön vermek isteyenlerin ilk tercihi Global Kariyer olmalı…”